Tietoa meistä

Raision Sulkapalloilijat r.y. on perustettu vuonna 1988 ja seuraan kuuluu n. 100 jäsentä. Seuran tarkoituksena on edistää sulkapalloharrastusta siten, että mahdollisimman moni seuran jäsen harrastaisi sulkapalloa kunto-, kilpa-, tai huippu-urheiluna edellytystensä ja tarpeidensa mukaan.

Jos sinulla on kysyttää jäsenyydestä tai valmennusryhmistä, tavoitat meidät s-postilla: toimisto@rasu.net

Laskutusasioissa olethan meihin yhteydessä: laskutus@rasu.net.

Pankkiyhteystiedot

Raision Sulkapalloilijat r.y.
IBAN FI86 7997 7990 7849 64
BIC HOLVFIHH

Yhdistysrekisteritunnus: 151.505

Huom! Rasun laskut tulevat osoitteesta invoices@holvi.com. Muista maksaa laskut laskussa olevan viitenumeron kera eräpäivään mennessä; näin helpotat työtämme laskujen seurannassa ja maksujen kohdentamisessa.


Johtokunta v.2021-2022 (toimisto@rasu.net)

Puheenjohtaja:Kaisa Aaltonen 
kaisa.aaltonen@rasu.net 
Kilpailuvastaava:Miikka Nummelin
m.nummelin@rasu.net
(erovuorossa v.2021 lopussa)
Laskutusvastaava, sihteeri:Marite Marga
marite.marga@rasu.net  
Nuorisovastaava:Petri Nummi 
petri.nummi@rasu.net
(erovuorossa v.2021 lopussa)
Varapuheenjohtaja, tiedotus- ja viestintävastaava:Marikki Pitkänen
marikki.pitkanen@rasu.net 
Rahastonhoitaja: Sami Turunen 
valmennus: sami.turunen@rasu.net
talousasiat: laskutus@rasu.net 
Toiminnantarkastaja: Jarmo Jousimo
Varatoiminnantarkastaja: Juha Virkki


Johtokunta v.2020 (toimisto@rasu.net)

Puheenjohtaja:Susanna Lehtojärvi 
susanna.lehtojarvi@rasu.net
0503864338 

Varapj., 

kilpailuvastaava

Miikka Nummelin
m.nummelin@rasu.net
Sihteeri:   Marite Marga
marite.marga@rasu.net  
Nuorisovastaava: Petri Nummi 
petri.nummi@rasu.net   
Valmennusvastaava:Kaisa Aaltonen
kaisa.aaltonen@rasu.net 
Rahastonhoitaja: Sami Turunen 
valmennus: sami.turunen@rasu.net
talousasiat: laskutus@rasu.net 
Toiminnantarkastaja: Jarmo Jousimo
Varatoiminnantark.: Juha Virkki


Johtokunta v.2019 

Puheenjohtaja:Susanna Lehtojärvi 
susanna.lehtojarvi@rasu.net 

Varapj., 

kilpailuvastaava

Miikka Nummelin
m.nummelin@rasu.net
Sihteeri:   Marite Marga
marite.marga@rasu.net  
Nuorisovastaava: Petri Nummi 
petri.nummi@rasu.net   
Valmennusvastaava:Jan Krappala 
jan.krappala@rasu.net 
Rahastonhoitaja: Sami Turunen 
valmennus: sami.turunen@rasu.net
talousasiat: laskutus@rasu.net 
Toiminnantarkastaja: Reijo Rantanen
reijo.rantanen@rasu.net
Varatoiminnantark.: Jarmo Jousimo