Tietoa meistä

Raision Sulkapalloilijat r.y. on perustettu vuonna 1988 ja seuraan kuuluu n. 100 jäsentä. Seuran tarkoituksena on edistää sulkapalloharrastusta siten, että mahdollisimman moni seuran jäsen harrastaisi sulkapalloa kunto-, kilpa-, tai huippu-urheiluna edellytystensä ja tarpeidensa mukaan.

Jos sinulla on kysyttää jäsenyydestä tai valmennusryhmistä, tavoitat meidät s-postilla: toimisto@rasu.net

Laskutusasioissa olethan meihin yhteydessä: laskutus@rasu.net.

Pankkiyhteystiedot

Raision Sulkapalloilijat r.y.
IBAN FI86 7997 7990 7849 64
BIC HOLVFIHH

Yhdistysrekisteritunnus: 151.505

Huom! Rasun laskut tulevat osoitteesta invoices@holvi.com. Muista maksaa laskut laskussa olevan viitenumeron kera eräpäivään mennessä; näin helpotat työtämme laskujen seurannassa ja maksujen kohdentamisessa.


Johtokunta v.2019 (toimisto@rasu.net)

Puheenjohtaja:

Susanna Lehtojärvi 

susanna.lehtojarvi@rasu.net

0503864338 

Varapj., 

valmennusvastaava

Jan Krappala 

jan.krappala@rasu.net 

Sihteeri:   

Marite Marga

marite.marga@rasu.net  

Nuorisovastaava: 

Petri Nummi 

petri.nummi@rasu.net   

Kilpailuvastaava:

Miikka Nummelin

m.nummelin@rasu.net   

Rahastonhoitaja: 

Sami Turunen 

valmennus: sami.turunen@rasu.net

talousasiat: laskutus@rasu.net 

Toiminnantarkastaja: 

Reijo Rantanen

reijo.rantanen@rasu.net

Varatoiminnantark.: Jarmo Jousimo


RaSun kunniapuheenjohtajat ja ainaisjäsenet: 

Kai Elfving, kunniapuheenjohtaja
Jari Paavola, kunniapuheenjohtaja (v.2017 alkaen)
Timo Aho, ainaisjäsen (v.2017 alkaen)